+ 371 26228085

+ 371 66001045

P., O., T., C., P. 10:00 - 18:00

Piedāvājam Wizzair lētas aviobiļetes. Wizz Air ir aviokompānija, kuras darbība ir vērsta uz patērētāju, īpašu nozīmi piešķirot lidojumu un pakalpojumu jauninājumiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt Centrālās un Austrumeiropas (CAE) iedzīvotājiem finansiāli pieejamus lidojumu pakalpojumus, kā arī sniegt jaunas ceļošanas iespējas Eiropas Savienībā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, Wizz Air var nodrošināt vislabāko pakalpojumu kvalitāti atbilstoši ieguldītajiem naudas līdzekļiem. Wizz Air piedāvā vienkāršu pakalpojumu modeli: lidojumus bez drukātām biļetēm, sekundāru lidostu izmantošanu, tādējādi ietaupot naudu un laiku, vienas klases sēdvietas ar ādas pārvalkiem, bez vietu piešķiršanas, ēdināšanu pēc pasūtījuma un par papildu samaksu.

Aviokompānija Wizz Air izmanto tikai jaunus, svas klasess labākās lidmašīnas, kuru tehnisko apkalpi nodrošina atzītas un plaši pazīstamas firmas kā Lufthansa Technik un SAS Technical Services. Tas ceļotājiem nodrošina nemainīgus augstas kvalitātes pakalpojumus. Wizz Air flotē sastāv no Airbus A320 lidmašīnaām, katrā no tām ir 180 sēdvietas.

 

 


Rokas bagāžas pārvadāšana

 

Pasažieri var pārvadāt vienu rokas bagāžu vienību ar izmēriem līdz 42 x 32 x 25 cm bezmaksas un svara ziņā 10 kg. Ja bagāža ir lielāka par tiem izmēriem, bet nepārsniedz 56 x 45 x 25 cm, to var ņemt līdzi lidmašīnas salonā par maksu - LVL 7.

Pasažieri var papildus lidmašīnas salonā ņemt tādus priekšmetus, kā:

  • grāmatas, žurnālus vai avīzes
  • segu vai mēteli
  • mobilo tālruni
  • bērniem (līdz 2 gadu vecumam): saliekamos ratus, pārtiku vai šūpulīti
  • kruķus cilvēkiem ar kustības traucējumiem

 Ja rokas bagāža pārsniegs norādīto normu, tad tā tiek uzskatīta kā reģistrēta bagāža un pārvadāta bagāžas nodalījumā. Par tās pārvadāšanu būs jāmaksā bagāžas nodeva.

Pasažieriem nav atļauts pārvadāt vairāk par vienu rokas bagāžas vienību. Gadījumā, kad ir pārsniegtas rokas bagāžas normas, pasažierim nav atļauts doties uz drošības pārbaudes punktiem pirms viņš nav pārsaiņojis visu vienā rokas bagāžā un noformējis pie reģistrācijas galdiņa.

 

Bagāžas pārvadāšana

 

Katram pasažieriem atļauts pārvadāt 6 reģistrētas bagāžas vienības transportēšanai bagāžas nodaļās (max 32 kg katra).

Ja Jūsu reisu veic Wizz Air Ukraine (Ukraina) (aviokompānija kods: WAU):

Tad pasažieris var bezmaksas pārvadāt vienu reģistrētās bagāžas vienību. Par katru nākamo reģistrētās bagāžas vienību ir jāmaksā papildus katram pasažierim par katru lidojuma segmentu. Samaksu par otro un trešo bagāžas vienību var veikt internetā, bet par pārējām 3 vienībām jāmaksā lidostā.
Pasažierim ir janorāda reģistrēto bagāžu skaits bagāžas nodalījumā un apmaksa jāveic biļetes iegādes brīdī. Papildus bagāžu var pievienot vēlāk internetā vai informējot Informācijas centra darbiniekus. Veicot samaksu par papildus bagāžu lidostā tiek iekasēta augstāka bagāžas nodeva, kuras apmērs ir atkarīgs no tā, vai tā tiek reģistrēta pie reģistrācijas galdiņa, vai atļauto normu pārsniegšana tiek konstatēta pie iekāpšanas lidmašīnā.

! Ja reisu veic Wizz Air Hungary (Ungārija) vai Wizz Air Bulgaria (Bulgārija) (aviokompāniju kodi: WAH un WAB), tiek iekasēta bagāžas nodeva par visu nododamo bagāžu, par pirmājām 3 bagāžas vienībām Jūs varēsiet samaksāt internetā, par parējām 3 – lidostā.

Papildus bagāžas nodevas


Maksas nosaukums

 Aprēķina metode

Summa

Maksa par bagāžu (pasūtot internetā)

Par katru reisu, par katru pasažieri un par katru somu

11 LVL

Maksa par bagāžu lidostā

Par katru reisu, par katru pasažieri un par katru somu

22 LVL

Maksa par bagāžu pie izejas iekāpšanai lidmašīnā Par katru reisu, par katru pasažieri un par katru somu 44 LVL
Maksa par sporta ekipējumu (pasūtot internetā) Par katru reisu, par katru pasažieri un par katru somu 21 LVL

Maksa par sporta ekipējumu lidostā

Par katru reisu, par katru pasažieri un par katru somu

28 LVL

 

SPORTA EKIPĒJUMA TRANSPORTĒŠANA

Par sporta ekipējuma transportēšanu tiek iekasētas papildus nodevas. Rezervācijas brīdī Jums obligāti jānorāda, ka tiks pārvadāts sporta ekipējums, un jāapmaksā tā transportēšana. Obligāti jāievēro sporta ekipējuma iepakošanas un transportēšanas prasības. Aviokompānija Wizz Air ir tiesīga atteikties no pārvadāšanas gadījumā, ja netiek ievēroti norādītie nosacījumi.

 Ņēmiet vērā, ka aviokompānija Wizz Air nenodrošina ar iepakojuma materiāliem.

Sporta inventāra iepakosanas prasības:

  • Sniega dēlis, slēpošanas inventārs, golfa nūjas, sērfošanas inventārs jāiepako speciāli tam paredzētajos maisos.
  • Lēkšanas kārts jāiepako speciāli tam paredzētajā auduma maisā.
  • Velosipēdu atļauts pārvadāt neilona maisā, ja tam ir noskrūvēti riteņi un pedāļi, un stūre pagriezta paralēli ritenim. Velosipēdu atļauts pārvadāt arī kartona kastē, ja riepām ir izlaists gaiss.
  • Niršanai paredzēto ekipējumu atļauts pārvadāt tikai gadījumos, ja skābekļa padeves ventilis vai nu ir noņemts, vai slēdzis atrodas pozīcijā “OFF” (izslēgts).

Augstāk minētie priekšmeti var tikt pārvadāti tikai reģistrētajā bagāžā.

Bagāžas, kas ir trauslas, bojātas, nepareizi iepakotas, vēlu reģistrētas vai pārsniedz noteiktos izmērus un apjomu, tiek pieņemtas transportēšanai tikai ar piestiprinātu etiķeti “Limited Release Baggage” (Ierobežota apjoma bagāža). Aviokompānija Wizz Air nenes atbildību par šādas bagāžas pārvadāšanu.

MŪZIKAS INSTRUMENTU PĀRVADĀŠANA

Ja Jūs pārvadājat priekšmetus, kurus nevar izvietot uz bagāžas plaukta augšā vai zem sēdekļa, piemēram, mūzikas intrumentus, ir jāpasūta papildus vieta lidmašīnas salonā. Šāda veida pasūtījumu Jūs varat veikt internetā, norādot “EXST” Pasažiera vārda laukā un pasažiera uzvārdu Uzvārds lauciņā.

 

Reģistrācija uz WizzAir reisiem

 

Rīgas lidostā var reģistrēties lidojumam izmantojot lidostas darbinieku palīdzību vai reģistrēties on - line izmantojot WizzAir mājas lapu.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
REGISTER FORM
refresh captcha