+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam Wizzair lētas aviobiļetes. Wizz Air ir aviokompānija, kuras darbība ir vērsta uz patērētāju, īpašu nozīmi piešķirot lidojumu un pakalpojumu jauninājumiem. Mūsu mērķis ir nodrošināt Centrālās un Austrumeiropas (CAE) iedzīvotājiem finansiāli pieejamus lidojumu pakalpojumus, kā arī sniegt jaunas ceļošanas iespējas Eiropas Savienībā. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, Wizz Air var nodrošināt vislabāko pakalpojumu kvalitāti atbilstoši ieguldītajiem naudas līdzekļiem. Wizz Air piedāvā vienkāršu pakalpojumu modeli: lidojumus bez drukātām biļetēm, sekundāru lidostu izmantošanu, tādējādi ietaupot naudu un laiku, vienas klases sēdvietas ar ādas pārvalkiem, bez vietu piešķiršanas, ēdināšanu pēc pasūtījuma un par papildu samaksu.

Aviokompānija Wizz Air izmanto tikai jaunus, svas klasess labākās lidmašīnas, kuru tehnisko apkalpi nodrošina atzītas un plaši pazīstamas firmas kā Lufthansa Technik un SAS Technical Services. Tas ceļotājiem nodrošina nemainīgus augstas kvalitātes pakalpojumus. Wizz Air flotē sastāv no Airbus A320 lidmašīnaām, katrā no tām ir 180 sēdvietas.

 

 

 

BAGĀŽAS PĀRVADĀŠANAS NORMAS

Lidojot ar WIZZ, katra persona līdzi var ņemt:

 • vienu rokas bagāžas vienību (bezmaksas);
 • līdz sešām reģistrējamās bagāžas vienībām (par maksu);
 • beznodokļu preces, kas iegādātas lidostā pēc drošības pārbaudes iziešanas.

 

Rokas bagāža

Pasažieri bez pievienota pakalpojuma WIZZ Priority drīkst vest bezmaksas tikai 1 rokas bagāžas vienību (55 x 40 x 23 cm, maks. 10 kg).

 

Tā kā salona ietilpība ir ierobežota, mēs nevaram garantēt, ka visi pasažieri varēs ņemt savu rokas bagāžu līdzi lidmašīnas salonā. 
Tikai pasažieri, kas iegādājušies pakalpojumu WIZZ Priority, varēs ņemt savu rokas bagāžu līdzi salonā atbilstīgi konkrētās lidostas iekāpšanas procedūrai.
Visiem pasažieriem, kuri nebūs iegādājušies pakalpojumu WIZZ Priority, rokas bagāža tiks pārvietota uz lidmašīnas kravas nodalījumu, un to varēs saņemt ierašanās lidostā no bagāžas lentes.
Ja rokas bagāža ir mazāka par 40 x 30 x 18 cm, varat to ņemt līdzi salonā, bet to ir jānovieto zem jums priekšā esošās sēdvietas.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka katrs pasažieris var ņemt līdzi tikai 1 šādu bagāžu.

 

Ja rokas bagāža pārsniegs norādīto normu, tad tā tiek uzskatīta kā reģistrēta bagāža un pārvadāta bagāžas nodalījumā. Par tās pārvadāšanu būs jāmaksā bagāžas nodeva.

Pasažieriem nav atļauts pārvadāt vairāk par vienu rokas bagāžas vienību. Gadījumā, kad ir pārsniegtas rokas bagāžas normas, pasažierim nav atļauts doties uz drošības pārbaudes punktiem pirms viņš nav pārsaiņojis visu vienā rokas bagāžā un noformējis pie reģistrācijas galdiņa.

 

Papildu vienības salonā

Jūs salonā bez maksas varat ienest šādus priekšmetus:

 • mēteli vai segu;
 • mobilo tālruni;
 • lasāmvielu izmantošanai lidojuma laikā;
 • par diviem gadiem jaunākiem bērniem— lidojuma laikā izmantojamo pārtiku un saliekamos bērnu ratiņus vai nelielu bērnu gultiņu;
 • kruķu pāri pasažieriem ar fizisko spēju traucējumiem.

 

WIZZ Priority

Ja esat iegādājušies pakalpojumu WIZZ Priority, jums tiks garantēta iespēja ņemt rokas bagāžu līdzi salonā, un jūs varēsiet ienest vienu papildu mazo somu (rokassomu, klēpjdatora somu vai kameras somu), kuras izmēri nepārsniedz 40x30x18 cm un kuru būs jānovieto zem jums priekšā esošās sēdvietas.


Reģistrējamā bagāža

Katram pasažieriem atļauts pārvadāt 6 reģistrētas bagāžas vienības transportēšanai bagāžas nodaļās (max 32 kg katra).

Pasažierim ir janorāda reģistrēto bagāžu skaits bagāžas nodalījumā un apmaksa jāveic biļetes iegādes brīdī.
Papildus bagāžu var pievienot arī vēlāk caur Informācijas centru.
Veicot samaksu par papildus bagāžu lidostā, tiek iekasēta augstāka bagāžas nodeva, kuras apmērs ir atkarīgs no tā, vai tā tiek reģistrēta pie reģistrācijas galdiņa, vai atļauto normu pārsniegšana tiek konstatēta pie iekāpšanas lidmašīnā.

 

Izmērs un svars

Jūsu reģistrējamā bagāža nedrīkst pārsniegt šādus izmērus: 

 • platums: 149 cm 
 • augstums: 119 cm 
 • garums: 171 cm

Reģistrējamās bagāžas veidi:

 • 20 kg  reģistrējamā bagāža
 • 32 kg  reģistrējamā bagāža
Katram zīdainim bez maksas var tikt reģistrēti vieni bērnu ratiņi / salokāmie ratiņi / zīdaiņa automašīnas sēdeklis.

REĢISTRĀCIJA UZ WIZZAIR REISIEM

Reģistrācija Tiešsaistē

Lai samazinātu izmaksas un spētu arī turpmāk nodrošināt zemas cenas, mēs piedāvājām iespēju bez maksas reģistrēties tiešsaistē.

Reģistrēties tiešsaistē var no 30 dienām līdz 3 stundām pirms plānotā izlidošanas laika, ja biļešu rezervēšanas laikā vai pēc rezervēšanas esat iegādājušies izvēlēto sēdvietu.
Ja neesat iegādājušies maksas sēdvietu savai rezervācijai, reģistrēšanās būs pieejama tikai 48 stundas pirms izlidošanas.

Ja atpakaļceļa lidojumam nav iegādātas sēdvietas, atpakaļceļa lidojumam reģistrēšanās būs pieejama, kad ir iespējams reģistrēties izejošajam lidojumam, un līdz 15 dienām pirms izlidošanas laika.

 • Reģistrējieties tiešsaistē (Bode.lv jūs piereģistrēs automātiski, ja pēc attiecīga pieprasījuma saņemšanas jūs iesniegsiet reģistrēšanai nepiciešamos datus)
 • Izdrukājiet savu iekāpšanas karti.
 • Iekāpšanas sektorā uzrādiet izdrukāto iekāpšanas karti kopā ar ceļošanas dokumentiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms plānotā izlidošanas laika.
 • Ja jūsu ceļošanas dokumenti nav ES dalībvalsts izdoti, jums ir jāierodas reģistrēšanās vietā, lai dokumenti tiktu pārbaudīti un jūsu iekāpšanas karte tiktu apzīmogota.
 • Ja jums ir nododamā bagāža, ierodieties bagāžas nodošanas vietā ne vēlāk kā 40 minūtes pirms izlidošanas. 

Ja jūs ceļojat Šengenas zonas iekšienē, jums, reģistrējoties tiešsaistē, nav jāaizpilda informācija par ceļošanas dokumentu, jo jums nav jāsniedz šāda informācija. 

Bērnus jaunākus par 14 gadiem ir jāpavada un tiešsaistē jāreģistrē pasažierim, kas ir vecāks par 16 gadiem.

 

Reģistrācija lidostā

Par maksu jūs varat reģistrēties arī lidostā.

 • Pievienojiet pakalpojumu pēc biļešu rezervēšanas (kontaktējoties ar Bode.lv menedžeriem)

Ja jūsu izlidošanas lidostā vēl nav pieejama reģistrēšanās tiešsaistē, reģistrēšanās lidostā tiek nodrošināta bez maksas līdz brīdim, kad tiešsaistes pakalpojums kļūs pieejams.

 

Lidostas, kurās nav pieejama reģistrēšanās tiešsaistē un kur reģistrēties var bez maksas:

 • Dubaija (tikai virzienā uz Budapeštu)
 • Korfu
 • Palma de Maljorka
 • Saragosa.
LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha