+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam UTair lētas aviobiļetes.

UTair ir viena no lielākajām aviokompānijām Krievijā, kas sastāv no Krievijas un ārvalstu uzņēmumu grupas. Aviolīnija nodrošina čarteru un pasažieru regulārus lidojumus gan Krievijā, gan ārvalstīs. Aviokompānijas  bāze atrodas Hantimansijskā ar galvenajām lidostām - Roschino Tjumeņā un Vnukovo lidostā. Apkalpoto galamērķu skaits – 97.

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

Pasažieriem ir atļauts pārvadāt vienu rokas bagāžas vienību, rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 5 kg un maksimālais izmērs – 55x40x20 cm.

 

Bagāžas pārvadāšana

 

Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas pasažieriem iekšzemes un starptautiskos maršrutos:
• Economy class - 20 kg;
• Comfort class 30 kg;
• Business class - 40 kg;
• kartes īpašnieks "status VIP» papildu 10 kg;
• kartes īpašnieks "statuss PREMIUM» papildu 5 kg

 

Reģistrācija uz Utair reisiem

 

Pasažieri var piereģistrēties on-line no 24 stundām un līdz 3 stundām pirms izlidošanas. Reģistrācija pieejama arī lidostās uz Krievijas iekšzemes lidojumiem no 1 stundas un 30 minūtēm pirms izlidošanas, izņemot: Vnukovo - 6 stundas, Domodedovo - 12 stundas, Surguta - 30 stundas pirms izlidošanas, Kaļiņingrada - 6 stundas pirms izbraukšanas. Reģistrācija uz starptautiskajiem lidojumiem sākas 3 stundas un aizveras 40 minūtes pirms izlidošanas. Pasažieri var izmantot arī pašreģistrācijas kioskus no 24 stundām līdz 45 minūtēm pirms izlidošanas.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha