+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam Lufthansa aviobiļetes. 

Lufthansa ir viena no vecākajām aviokompānijām, kas strādā jau no 1926. gada. Bāzes lidosta – Frankfurte pie Mainas (Frankfurt/Main International, FRA). Lufthansa pārvadā vairāk nekā 70 miljonu pasažieru ikgadēji.

 

Lufhansa ir viena no Star Alliance  aviokompāniju dibinātājiem un dalībniekiem.

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana


Economy class Lufthansa pasažieri var pārvadāt vienu bagāžas vienību līdz 8 kg. Business class pasažieri un Pirmās klases Lufthansa pasažieri var pārvadāt 2 rokas bagāžas vienības, izņemot ceļojumus uz Lielbritāniju, šinī gadījuma var pārvadāt vienu bagāžas vienību.

 

Bagāžas pārvadāšana


Uz Economy class Lufthansa starptautiskajiem reisiem  bagāža nevar pārsniegt 20 kg; Business class – 30 kg un Pirmā klase – 40 kg.

Uz Economy class starpkontinentālajiem reisiem ir atļauts pārvadāt 2 bagāžas vienības līdz 23 kg katra. Business class un Pirmās klases pasažieriem – 2 bagāžas vienības līdz 32 kg katra.

 

 

Reģistrācija uz Lufthansa reisiem


Lufthansa pasažieri var piereģistrēties on-line aviokompānijas mājās lapā. Šis pakalpojums ir pieejams no 23 stundām līdz 45 minūtēm pirms reisa izlidošanas. Reģistrācija arī ir iespējama ar mobilo tālruni un izmantojot reģistrācijas automātu.  

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha