+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam Iberia lētas aviobiļetes.

Aviokompānija Iberia ir viena no lielākajām aviokompānijām Spānijā un ceturtā aviokompānija Eiropā. Iberia ir aviopārvadāšanas līderis starp Eiropu un Latīņameriku. Tā apkalpo un piedāvā aviobiļetes uz 100 virzieniem 44 valstīs. Iberia vidēji veic 1000 lidojumu katru dienu. Kompānijas avioparkā sastāv ir 191 lidmašīnu, pārsvara Airbus tipā.

Aviokompānija Iberia ir oneworld alianses dalībnieks, kas ļauj tai kooperēt ar daudzām aviokompānijām lai piedāvātu pasažieriem vēl vairāk reisu un biļešu  uz dažādiem virzieniem. Iberia partneri ir tādas aviokompānijas kā American Airlines, British Airways, Cathay Pacific, Finnair, Qantas, Royal Jordanian Airlines.

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

Uz iekšzemes reisiem Spānijā un Eiropā pasažieri var pārvadāt tikai vienu rokas bagāžas vienību līdz 10 kg (Economy class) un līdz 14 kg (Business class).

 

 

Bagāžas pārvadāšana

 

Ceļojot ar Economy klasi Eiropas robežos, pasažieri var pārvadāt līdz 23 kg, Business klases pasažieri – līdz 30 kg. Pasažieri, ceļojot ar Economy klasi uz transatlantiskajiem reisiem var pārvadāt līdz 2 bagāžas vienībām, kas nepārsniedz 23 kg; Business klases pasažieri – 3 bagāžas vienības līdz 23 kg katra.

 

 

Reģistrācija uz Iberia reisiem

 

Iberia piedāvā on-line reģistrācijas iespēju aviokompānijas mājās lapā. Šis pakalpojums ir pieejams pirms 24 stundām līdz izlidošanai un beidzas pirms 2 stundām līdz izlidošanai. Pasažieri var arī izmantot Auto-reģistrācijas iespēju speciālajos Iberia automātos lidostās.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha