+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 18:00

Piedāvājam Germanwings lētas aviobiļetes.

2002. gada oktobrī pirmā Germanwing lidmašīna veica lidojumu. Tagad šis uzņēmums, kas ir bāzēts Ķelnes/Bonnas lidostā, nodarbina vairāk nekā 1000 cilvēku, kas rūpējas par pasažieriem Eiropas galamērķos.

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

 

Katrs pasažieres var ņemt bezmaksas vienu bagāžas vienību līdz 8 kg un ar izmēriem, kas nepārsniedz 55 x 40 x 20 cm.

 

 

 

Bagāzās pārvadāšana

 

Germanwigs iekasē samaksu par katru pārvadāto bagāžas vienību. Samaksa par pirmo somu, kas ir reģistrēta on-line vai call-centrā ir 10 € / £9. Ja bagāža ir reģistrēta lidostā, samaksa ir 20 € / £18. Ja reģistrētā bagāža sver vairāk nekā 23 kg, tiek iekasēta papildus samaksa par lieko bagāžas svaru. Katrs pasažieris nevar piereģistrēt vairāk nekā piecas bagāžas vienības. Katra bagāžas vienība nevar pārsniegt 32 kg. Klienti, kas norezervēja lidojumus Best and Flex cenas tarifā var transportēt vienu bagāžas vienību līdz 23 kg bezmaksas.

 

 

Reģistrācija uz Germanwings reisiem


Pasažieri var piereģistrēties, izmantojot sekojošas iespējas:

 

  • Reģistrācijas leti lidostā. Lete ir atvērta pirms 2 stundām (lidojumiem uz Telavivu:3 stundām / lidojumiem uz Kasablanku: 2,5 stundām) un aizveras pirms 30 minutēm (lidojumiem uz Telavivu: 45 minutēm / lidojumiem uz Kasablanku: 40 minutēm) līdz izlidošanai
  • Pašreģistrācijas automāti Berlīnē, Ķelnes/Bonnas, Hannoveres, Dortmundes, Drēzdenes, Minhenes un Štutgartes lidostās: izmantojot pašreģistrācijas automātus pasažieri var ņemt tikai rokas bagāžu.
  • Online reģistrācija: Pasažieri var piereģistrēties no 72 stundām līdz 3 stundām pirms izlidošanas
  • Reģistrācija ar mobilo tālruni
  • Reģistrācija Vienna-Mitte stacijā (CAT - CityAirportTrain). Pasažieri var piereģistrēties Viena-Mitte dzelzceļa stacijā izlidošanas dienā no 05:00 līdz 21:00
LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha