+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam British Airways lētas aviobiļetes.

British Airways (BA) ir apvienots Lielbritānijas un Spānijas aviopārvadātājs, kas nosvinēja savu 90 jubileju 2009. gada augustā. Šis uzņēmums ir viens no Oneworld airline alliance dibinātājiem. British Airways veic lidojumus uz vairāk nekā 169 galamērķiem visā pasaulē, un ir pilna servisa pasaules aviokompānija, kas piedāvā zemas cenas visu gadu, ar globālo maršrutu tīklu un reisiem, kas lido tikai uz centrālajiem lidostām.

 

 

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

 

British Airways pasažieriem ir atļauts transportēt vienu bagāžas vienību un klēpjdatoru vai rokas somu. Maksimālais somas svars ir 23 kg, maksimālie somas izmēri – 56 cm x 45 cm x 25 cm. Klēpjdatora vai rokas somas gabarīti nevar pārsniegt sekojošus izmērus: 45 cm x 36 cm x 20 cm. Zīdaiņiem (līdz 2 gadiem) ir atļauts transportēt tikai vienu somu (ar nepieciešamiem piederumiem lidojuma laikā).

 

Bagāžas pārvadāšana

 

 

Uz British Airways lidojumiem, pasažieriem ir tiesības transportēt bagāžu saskaņā ar bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normu, kas var mainīties atkarībā no klases vai biļetes veida. Vienas bagāžas vienības maksimālie gabarīti:  90 cm x 75 cm x 43 cm

 

 

Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas visos virzienos, izņemot Brazīliju, Ganu, Keniju, Nigēriju, un lidojumus starp Indiju un ASV / Bermudu salas / Kanādu:

 

First Club World (Business): 3 somas līdz 32 kg

Club Europe (Business): 2 somas līdz 32 kg

World Traveller: 2 somas līdz 23 kg

World Traveller Plus (Premium Economy): 2 somas līdz 23 kg

World Traveller, Y-class (full fare Economy): 2 somas līdz 23 kg

World Traveller, Euro Traveller, Domestic (Economy): 1 soma līdz 23 kg

 

 

 

Bezmaksas bagāžas pārvadāšanas normas, ceļojot uz Brazīliju, Ganu, Keniju, Nigēriju, un lidojumiem starp Indiju un ASV / Bermudu salas / Kanādu:

 

First Club World (Business): 3 somas līdz 32 kg

World Traveller Plus (Premium Economy), World Traveller (Economy):  2 somas

 

 

Bērni no 2 līdz 11 gadiem var transportēt to pašu bagāžas vienību, kā pieauguši un papildus – saliekamos bērnu ratiņus un bērnu sēdeklīti automašīnai. Zīdaiņi līdz 2 gadiem – vienu standarta izmēra bagāžas vienību un saliekamos bērnu ratiņus un vienu bērnu sēdeklīti automašīnai.

 

 

Reģistrācija uz British Airways reisiem

 

 

Pasažieri var izvēlēties vienu no četriem reģistrācijas veidiem uz British Airways reisiem: On-line; ar mobilo tālruni ar interneta pieeju, izmantojot pašreģistrācijas kiosku vai pie British Airways reģistrācijas letes lidostā. British Airways reģistrācijas letes Londonas lidostas Hītrova un Getvika aizveras pirms 45 minūtēm līdz reisa izlidošanai. On-line reģistrācija sakās pirms 24 stundām un aizveras pirms 1 stundas līdz reisa izlidošanai

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha