+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam Atlasjet lētas aviobiļetes.

 

Atlasjet Airlines

Atlasjet ir dibināta 2001.gadā. Šī aviokompānija ir viena no Turcijas pārvadātājiem, kas piedāvā gan iekšzemes, gan starptautiskus reisus uz Irānu, Irāku, Saūdu Arābiju, Grieķiju un Lielbritāniju. Atlasjet ir pirmā privāta Turcijas aviokompānija, kas saņēma starptautisko sertifikātu IATA.

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

Rokas bagāža nevar pārsniegt sekojošos izmērus: 25х45Х56; un svērt ne vairāk kā 8 kg. Bagāžas īpašnieka vārdu un uzvārdu ir jānorada uz bagāžas un bagāžas iekšienē.

 

 

Bagāžas pārvadāšana

 

Reģistrētās bagāžas svars nevar pārsniegt 32 kg, citā gadījumā pasažieriem papildus ir jāmaksā par pārsvaru. Tādus šķidrumus, kā: olīveļļa, marinēti gurķi, tomātu pasta, viegli uzliesmojošas vielas, kā krāsas un metāla bundžas, plastmasu maisiņas un mucas ir aizliegts pārvadāt gan rokās, gan reģistrētā bagāžā.
Atļauta bagāža zīdaiņiem - 10 kg, izņemot lidojumus uz Turciju un Ercan; 1 bērnu ratiņi var tikt transportēti bezmaksas.

 

Reģistrācija uz Atlasjet Airlines reisiem

 

Pasažieriem ir jāierodas lidostā vismaz 1 stunda pirms izlidošanas uz Turcijas iekšzemes reisiem; vismaz 2 stundas pirms starptautisko reisu izlidošanas; 3 stundas pirms izlidošanas uz Irānas vai Irākas reisiem. Reģistrācija ir jāpabeidz 30 minūtes (iekšzemes reisiem) vai 1 stundas (starptautiskajiem reisiem) pirms noteiktā izlidošanas laika.

Pasažieri var reģistrēties lidostā, izmantojot reģistrācijas pašapkalpošanās automātus.

Uz reisiem Bodruma - Stambula - Antālija - Izmira - Adana - Nikosija - Dalaman – Londona pasažieri var piereģistrēties On-line no 36 stundām līdz 90 minūtēm pirms norādītā izlidošanas laika; On-line reģistrācija uz Londonas reisiem beidzas 3,5 stundas pirms izlidošanas.
Reģistrācija ir pieejama arī viesiem Antālijas un Bodruma viesnīcās:

 

Antālijas reģions:

Alanya: Hotel La Mer Delta
Kemer: Hotel La Mer Kemer
Side: Voyage Sorgun
Belek: Voyage Belek

Bodruma reģions:

Voyage Torba
Voyage Türkbükü
Voyage Bodrum

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha