+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam Air France lētas aviobiļetes. Air France aviokompānija iekļauj daudzas pilsētas uz 6 kontinentiem. Izvēloties Air France saviem lidojumiem, Jūs varēsiet ceļot ar komfortu uz aizrājušām vietām visā pasaulē! Izpētiet mūsu piedāvājumus un būsiet gatavi savam nākamajam ceļojumam jau šodien!

 

Air France rokas bagāžas pārvadāšana


Eiropas/Ziemeļamerikas/Izraēla lidojumiem

Katram pasažierim ir atļauta viena rokas bagāža vienība ar izmēriem, kas nepārsniedz  55 cm (l) x 35 cm (w) x 25 cm (h) izmērus; un viena neliela rokas soma (datoram, fotokamerai, utt.). Bagāžas maksimālais svars: 12 kg/26.5 lb. Pasažieriem ar zīdaiņiem ir tiesības pārvadāt vienu mazu papildus somu ne lielāku, kā 12 kg un 55 x 25 x 35 cm / 21.6 x 9.8 x 13.7

 

 

Bagāžas pārvadāšana


Jūs varat transportēt 2 bagāžas vienības ar svaru līdz 23 kg. Ja jūsu bagāžas pārsniedz 158 cm izmēra limitu vai svara limitu, jums būs jāmaksā papildus maksa par bagāžu.

 

Reģistrācija uz Air France reisiem


Katram pasažierim ir jāreģistrējas lidostā vai online. Online reģistrēšana ir pieejama 30 stundas pirms lidojuma. Reģistrācija lidostā ir pieejama līdz 15-90 minūtēm pirms izlidojuma. Lidostā Jūs varat piereģistrēties, izmantojot pašreģistrēšanos automātus vai pie check-in letes. Lai reģistretos lidostā ir nepieciešama Flying blue card vai kredītkarte un pase. Reģistrējoties pie check-in letes arī ir vajadzīga elektroniskā biļete un rezervācijas numurs.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha