+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam Aer Lingus lētas aviobiļetes.

Aer Lingus ir valsts Īrijas aviokompānija. Galvenais birojs atrodas Dublinas lidostā, Īrijā. Aviokompānijai pieder  43 lidmašīnas, un vidēji tā pārvadā vairāk nekā 10 miljonu pasažieru gadā. Uzņēmums arī sniedz kravu transportēšanas pakalpojumus no Eiropas un ASV. Kopējais aviokompānijas  maršrutu tīkls sastāv no 92 galamērķiem Apvienotajā Karalistē, Eiropā un ASV.

 

Rokas bagāžas pārvadāšana

 

Standarta rokas bagāžas pārvadāšanas normas: Viena rokas bagāžas vienība, kas nepārsniedz 55cm x 40cm x 24cm.(Aer Lingus Reģional  -  48cm x 33cm x 20cm). Svara ierobežojums - 10kg (7kg Aer Lingus Regional). Papildus pasažieri var paņemt  - dāmas vai vīriešu mazu rokassomu - 25x33x20 cm Duty Free iepirkumu maisiņu..
Business class, Gold Circle karšu īpašnieki un Flex Fare klienti: viens papildu personiskā soma, piemēram,  klēpjdatora soma.

 

 

Bagāžas pārvadāšanas

 

Īstermiņa lidojumiem (Eiropas robežos):

  • Economy - Low Fare – Bagāžas maksa par katru somu
  • Economy - Plus Fare – Bagāžas maksa par katru 2. vai nākamo somu
  • Economy - Flex Fare – Bagāžas maksa par katru 3 vai nākamo reģistrētu somu

Zīdaiņiem atļauts bezmaksas pārvadāt tikai vienus saliekamus rātiņus.

 

Tikai 3 somas vienam pasažierim var būt rezervētas Aer Lingus mājās lapā, ar kopējo svaru, kas nepārsniedz 20 kg. Rezervējot bagāžu on-line, pasažierim ir jāsamaksā no EUR 15 līdz  EUR 20, rezervējot bagāžu lidostā – no EUR 30 līdz EUR 40. Papildus cena par lieko svaru (vairāk nekā 20 kg) – EUR 9 (On-line) vai EUR 15 (lidostā) par katru kilogramu. 

 

Tāliem lidojumiem (uz / no ASV)

  • Economy - Low Fare - 1 soma līdz 23kg bezmaksas
  • Economy - Flex Fare - 2 somas līdz 23kg katra bezmaksas
  • Business Class - 3 somas līdz 23kg katra bezmaksas

Tikai 2 somas vienam pasažieriem var būt rezervētas on-line. Somas izmērs: 1.soma – līdz 158 cm, 2. un nākamas somas – līdz 140 cm; katras somas svars nevar pārsniegt 32 kg. Par papildu somām vai lieko svaru (24 kg – 32 kg) pasažierim ir jāmaksā samaksu saskaņā ar lieko svaru tarifu vai   par 2. un 3. somu – EUR 50.

Tāliem lidojumiem (kopīgie reisi ar Etihad)

  • 2 somas bezmaksas līdz 23 katra

 

 

Reģistrācija uz Aer Lingus reisiem

 

Pasažieriem ir pieejama Web reģistrācija, kas sakas no 30 stundām līdz 2 stundām pirms reisa izlidošanas. Web reģistrācija no un uz Ņujorkas  (JFK), Bostonas, Čikāgas, un Orlando ir pieejama no 24 stundām līdz 2 stundām pirms izlidošanas. Pasažieriem, ceļojot, no ASV, obligāti jāierodas pie Web reģistrācijas letes lidostas vismaz pirms 45 minūtēm no izlidošanas. Reģistrācija ar mobilo tālruni ir pieejama tikai dažās Eiropas lidostās. Reģistrācija lidostā uz tāliem reisiem (izlidošana/pienākšana ārpus Eiropas) no 3,5 stundām līdz 60 minūtēm no reisa izlidošanas, tuviem lidojumiem – no 2,5 stundām līdz 45 minūtēm; no Belfast City Airport – no 2,5 stundām līdz 30 min.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha