+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Piedāvājam Adria Airways lētas aviobiļetes. Slovēnijas aviokompānijai Adria Airways ir liela 50-gadīga pieredze gaisa satiksmē. Adria Airways vēsture sākās 1961. gadā, kad tā bija nodibināta kā čartera kompānija. 80-jos gados aviokompānija sāka apkalpot plānotus maršrutus un kļuva par IATA (Starptautiskā gaisa transporta organizācija) locekli.

 

Rokas bagāžas pārvadāšana 

 

Pasažieriem ir atļauts ņemt 1 rokas bagāžas vienību, piemēram, nelielu somu, portatīvo datoru vai portfeli. Rokas bagāžas izmērs nedrīkst būt lielāks par 55x40x23 cm, kopā 118 cm. Rokas bagāžas maksimālais svars – 8 kg.

 

Papildus rokas bagāžā ir atļauts ņemt mēteli, lietussargu, kruķus, kameru, binokli, avīzi, grāmatu vai citu lasāmo, saliekamos ratiņus bērnam un bērnu barību zīdaiņiem lidojuma laikā.

 

Rokas bagāžas izmēram un formai vajadzētu būt tādam, lai to varētu ielikt zem sēdekļa vai nodalījumā somām.

 


Bagāžas pārvadāšana 

 

Biznesa klase – 2 bagāžas vienības un 1 vienība slēpēm. Bagāžas maksimālais svars – 32 kg katrs un maksimālais izmērs summā 158 cm. Slēpes: maksimālās dimensijas – 30x30x200 cm un maksimālais svars 23 kg.

 

Ekonomiskā klase – 1 bagāžas vienība un 1 vienība slēpēm. Bagāžas maksimālais svars – 23 kg un maksimālais izmērs summā 158 cm . Slēpes: maksimālās dimensijas – 30x30x200 cm un maksimālais svars 23 kg.

 

Reģistrācija uz Adria Airways reisiem 

 

Adria Airways rekomendēts reģistrēties 1.30 h pirms lidmašīnas izlidošanas. Starptautiskajiem pārlidojumiem pasažieriem vajag reģistrēties 2 stundas pirms izlidošanas. Eksistē iespēja reģistrēties on-line, izmantojot Adria Airways mājas lapu.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha