+ 371 26228085

P. - Pk. 10:00 - 17:00

Kā apmaksāt aviobiļeti?


Iespējamās apmaksas metodes:

 

1. Bankas pārskaitījums – izmantojot savu internetbanku vai skaidrā naudā tuvākajā bankas filiālē saskaņā ar Aģentūras izrakstītu rēķinu. 
• Veicot pārskatījumus no bankas – zibmaksājumu sistēmas dalībnieces (SEPA Instant, Latvijā tās uz doto brīdi ir Swedbank AS, SEB Banka AS, Citadele Banka AS), maksājums tiek saņemts Aģentūras norēķinu kontā dažu minūšu laikā, par Aģentūra uzreiz saņems bankas paziņojumu).
• Veicot pārskatījumus no citām bankām jāievēro bankas darba laiks un pārskatījuma veikšanas laiks. Ja apmaksa jāveic steidzami, Klienta pienākums ir nosūtīt bankas apstiprinātu (ar bankas zīmogu vai elektronisko parakstu) maksājuma uzdevumu uz Aģentūras elektroniskā pasta adresi, un pārliecināties par tā saņemšanu, sazinoties ar Aģentūru. Ja apmaksas termiņš – tā pati diena, maksājuma uzdevums jānosūta līdz bankas darbu laika beigām – 17:00.
Aģentūra ir tiesīga atteikties apstiprināt šādā veidā apmaksājamo rezervāciju, ja līdz lidojumam ir atlicis mazāk ka 2 darba dienas.


2. BankLink – maksājums, izmantojot savu internetbanku, ar automātiski sagatavotu maksājuma uzdevumu (nav nepieciešams patstāvīgi ievadīt / iekopet visus rekvizītus un summu, kas novērš kļūdu iespēju).
 

3. Bankas karte – tiešsaistes maksājums ar VISA un MasterCard sistēmu debeta vai kredītkarti, kurai ir pieslēgti  norēķini interneta ar pirkumu drošības sistēmas 3D Secure izmantošanu.
Kartes, kuras izsniegušas atsevišķu valstu bankas, var netikt pieņemtas apmaksai.
Aģentūra ir tiesīga atteikties apstiprināt šādā veidā apmaksājamo rezervāciju, ja līdz lidojumam ir atlicis mazāk ka 5 darba dienas.
!! Uz doto brīdi nav pieejams.


3. Skaidrā naudā – Aģentūras birojā, darbadienās no plkst. 10:00 līdz 17:00, pēc iepriekšējās vienošanās.

 

!! Biļete tiek izrakstīta tikai pēc tam, kad maksājums ir ienācis Aģentūras norēķinu kontā vai iemaksāts kasē.

 


Uzņēmuma rekvizīti:

 

SIA ALANI
Reģ.nr. 40103407265
PVN reģ.nr. 40103407265
Juridiskā adrese:
Stūres iela 9-64, Rīga, LV-1055
Faktiskā adrese:
Kr.Barona iela 88/1-114d, Rīga, LV-1001

 


Banku rekvizīti:

 

Swedbank As
S.W.I.F.T.: HABALV22
IBAN: LV49HABA0551030733391

SEB Banka AS
S.W.I.F.T.: UNLALV2X
IBAN: LV63UNLA0050019147323

 

 

Rēķina izrakstīšanai:

- Privātpersonām - tiek izmantoti norādītie 1.pasažiera un/vai kontaktpersonas dati;
- Juridiskām personām - jānorāda uzņēmuma nosaukums, juridiskā adrese un reģistrācijas numurs un/vai PVN reģistrācijas numurs.

 

!! Veicot apmaksu, ņemiet vērā, ka bankas pārskaitījums ilgst līdz 2 darba dienām (atkarībā no bankas, no kuras tiek veikts pārskaitījums ), tādēļ, ja biļeti Jums nepieciešams saņemt ātrāk vai arī, ja rēķins tiek apmaksāts pēdējā maksājuma termiņa dienā, Jūsu pienākums ir uzrādīt vai nosūtīt mums uz e-pastu: bode[at]bode.lv bankas apstiprinātu maksājuma uzdevuma kopiju.
Pretējā gadījumā Jūsu rezervācija tiks automātiski anulēta pēc apmaksas termiņa iztecēšanas, bez iepriekšēja brīdinājuma.

1.1.    Apmaksas veidi: 

-      Bankas pārskaitījums – izmantojot savu interneta banku vai skaidrā naudā tuvākajā bankas filiālē saskaņā ar Aģentūras izrakstītu rēķinu.  

·       Veicot pārskatījumus no bankas – zibmaksājumu sistēmas dalībnieces (SEPA Instant, Latvijā tās uz doto brīdi ir Swedbank AS, SEB Banka AS, Citadele Banka AS), maksājums tiek saņemts Aģentūras norēķinu kontā dažu minūšu laikā, par Aģentūra uzreiz saņems bankas paziņojumu).

·       Veicot pārskatījumus no citām bankām jāievēro bankas darba laiks un pārskatījuma veikšanas laiks. Ja apmaksa jāveic steidzami, Klienta pienākums ir nosūtīt bankas apstiprinātu (ar bankas zīmogu vai elektronisko parakstu) maksājuma uzdevumu uz Aģentūras elektroniskā pasta adresi, un pārliecināties par tā saņemšanu, sazinoties ar Aģentūru. Ja apmaksas termiņš – tā pati diena, maksājuma uzdevums jānosūta līdz bankas darbu laika beigām – 17:00.
Aģentūra ir tiesīga atteikties apstiprināt šādā veidā apmaksājamo rezervāciju, ja līdz lidojumam ir atlicis mazāk ka 2 darba dienas.

-      BankLink – maksājums, izmantojot savu interneta banku, ar automātiski sagatavotu maksājuma uzdevumu (nav nepieciešams patstāvīgi ievadīt / iekopet visus rekvizītus un summu, kas novērš kļūdu iespēju).
!! Uz doto brīdi nav pieejams.

-      Bankas karte – tiešsaistes maksājums ar VISA un MasterCard sistēmu debeta vai kredītkarti, kurai ir pieslēgti  norēķini interneta ar pirkumu drošības sistēmas 3D Secure izmantošanu.
Kartes, kuras izsniegušas atsevišķu valstu bankas, var netikt pieņemtas apmaksai.
Aģentūra ir tiesīga atteikties apstiprināt šādā veidā apmaksājamo rezervāciju, ja līdz lidojumam ir atlicis mazāk ka 5 darba dienas.
!! Uz doto brīdi nav pieejams.

-      Skaidrā naudā – Aģentūras birojā, darbadienās no plkst. 10:00 līdz 18:00, pēc iepriekšējās vienošanās.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
Mana rezervācija
Rezervācijas numurs ir norādīts pēc rezervācijas veikšanas saņemtajā apstiprinājuma vēstulē.
REGISTER FORM
refresh captcha