+ 371 26228085

+ 371 66001045

P., O., T., C., P. 10:00 - 18:00

Ievadiet informāciju par pasažieriem un kontaktinformāciju

Lidojuma datums Virziens Aviokompānija Izlidošana Ielidošana
01.01.1970
01.01.1970

Pasažieru informācija

Vārds Uzvārds Dzimums Pilsonība Dzimšanas datums Cena
1 0 €
2 0 €
3 0 €
4 0 €
5 0 €

Kontaktinformācija

Maksāšanas veids

Ceļojuma apdrošināšana

REZERVĒŠANAS NOSACĪJUMI


Klients (tūrists) līguma izpildīšanas nolūkos apņemas sniegt dokumentus, ka arī kontaktinformāciju tālākai saziņai. Klients ir atbildīgs par ievadīto dokumentu datu precizitāti un pareizu datu iesniegšanu.

Klients ir informēts, ka šī rezervācija netiek automātiski apstiprināta. Pirms rezervācijas apstiprināšanas ar klientu sazināsies kompānijas menedžeris. Ja rezervācija netiks apstiprināta, pēc iespējas tiks piedāvāti alternatīvi varianti.

Klients apņemas savlaicīgi apmaksāt pasūtītos pakalpojumus noteiktā maksājuma termiņā (time limit).

Tūrisma aģentūra (izpildītājs) ir tiesīga anulēt rezervāciju gadījumā ja tā netiks savlaicīgi apmaksāta vai netiks savlaicīgi iesniegti visi nepieciešamie dokumenti.

Lidojuma datuma maiņa nav iespējama. Biļešu atgriešanas noteikumi: nav atceļamas.

Gadījumā ja klients atteicas izpildīt līguma nosacījumus, tiks ieturēta summa, kas sedz faktiskus izdevumus, saistītas ar līgumu izpildi.

Tūrisma aģentūra nenes atbildību par reisa aizkavēšanos vai citām problēmām, saistītām ar laika apstākļiem, lidostām, tūroperatoru vai aviokompāniju rīcībām.

Klients apņemas ne vēlāk kā 24 stundas pirms izlidošanas precizēt izlidošanas laiku un datumu tūrismā aģentūrā vai lidostā, jo lidojumu saraksts var mainīties.

LOGIN FORM
Remember Me?
Lost Your Pass Word?
REGISTER FORM
refresh captcha